Kniha o souložení pro mateřské školy a prvňáčky. Nepochopitelná zrůdnost nakladatelství Svojtka

Kniha o souložení pro mateřské školy a prvňáčky.

Zatímco šéfredaktor Vltavy Petr Fischer musí zdůvodňovat 6s pasáž z knihy, ve které autor líčí jak pod plavkami kluka je vidět penis, dějí se v naší kultuře skutečné zrůdnosti. Kniha "Čo to robia mama s ockom?" je sexuální příručka pro maličké děti a zároveň je klasickou ukázkou naprostého nedostatku kritického myšlení a vzdělání, o absenci selského rozumu nemluvě.
Na jednu stranu se dokola mluví o právech dítěte, ale na druhou dospělí a různá nakladatelství dětský zdravý vývoj neustále ohrožuji. A to přímo agresivním a zrůdným způsobem.

sex1

Základem sexuální výchovy u dětí je na jedné straně otevřenost a samozřejmě včasnost, jak zdůrazňuje prof. Matějček, ale musí se také vycházet z pochopení, že dítě musí být na informaci zralé, aby mohlo plně porozumět, co se dovídá.

To znamená, že informace má přicházet na správném stupni biologického a psychického vývoje. Jaký smysl má pro děti předškolního věku či prvňáčky naprosto zbytečné informace o souložení, spermatu, funění při souloži opravdu nevím a těžko mi to z odborníků někdo vysvětlí.

V tomto věku se děti mají dovídat, jak přišly na svět, ale na vlastní sexuální zkušenost mají čas do svých cca 10–12 let.
Tedy doby, kdy v jejich těle začíná chemická revoluce přeměny. Po tomto věku již neexistuje problém mluvit o sexu otevřeně a postupně do 14 let se dostat až k antikoncepci a plánovému rodičovství.
Toto pravidlo základního selského rozumu je v knize zcela záměrně překročeno, když se zaměřuje na děti od šesti let a podle naprosto scestných ilustrací i na děti mnohem menší. Zdá se, že soudruzi z NDR zase udělali chybu, protože zdravý rozum bezezbytku nahradila slepá touha po zisku.

"Když mi bylo 5 let, moje matka mi vždycky říkala, že štěstí je klíčem k životu. Když jsem šel do školy, zeptali se mě, čím bych chtěl být, až vyrostu. Napsal jsem šťastný“. Řekli mi, že jsem nepochopil zadání a já jim řekl, že nepochopili život."
To napsal John Lennon a já jen dodám, že k šťastnému životu potřebují mít děti šťastné dětství a vše co k němu patří. Rádoby poučné bláboly o sexu do první až páté třídy opravdu nepatří a bere dětem to jedinečné v jejich životě. Klidné dětství.

sex3