Seznámení s novou medicínou. Úvodem do konceptu Germánské nové medicíny Dr. Hamera

Seznámení s novou medicínou. Kniha je úvodem do konceptu Germánské nové medicíny Dr. Hamera

Kniha je úvodem do konceptu Germánské nové medicíny Dr. Hamera - přírodovědné zákonitosti vzniku onemocnění, která nejsou jen hypotézami, ale jsou vědecky prokazatelná, a tím dává možnost lidem převzít zodpovědnost za své zdraví.
Základy zdravovědy budoucnosti: revoluční objevy o vzniku a průběhu široké palety nemocí - od chřipky až po rakovinu.

Autor František Nagy zde představuje Novou medicínu Dr. med. Mag. theol. Ryke Geerd Hamera, který pomocí jím objevených pěti biologických zákonů našel příčiny všech nemocí v psycho-biologických konfliktech.

Poprvé v dějinách lze přiřadit téma psychického konfliktu k určitému místu v mozku a současně k určitému orgánu. Každé onemocnění má dvě fáze, přičemž dosavadní medicína často považuje každou z těchto dvou fází za různé nemoci a nevidí jejich zákonitou spojitost.

Zákonitosti objevené Dr. med. Hamerem umožňují pochopit příčinu každého onemocnění a přesně předvídat jeho průběh. Tím se ujasňuje i cesta k vyléčení. Podle Nové medicíny je 97% případů rakoviny léčitelných.

Kniha je určena pro laickou veřejnost i jako první orientace pro odborníky. Nová medicína Dr. Hamera je přesná a vědecky na každém případu dokazatelná.

PĚT BIOLOGICKÝCH ZÁKONŮ, KTERÉ DEFINOVAL A PROKÁZAL DR. RYKE GEERD HAMER.
Tyto přírodní zákony vysvětlují kromě otravy/radiace, podvýživy/nedostatku a zranění všechny ostatní tzv. nemoci, neboli smysluplné biologické procesy v našem těle.
PRVNÍ BIOLOGICKÝ ZÁKON
Železné pravidlo rakoviny
DRUHÝ BIOLOGICKÝ ZÁKON
Každý SBS – smysluplný biologický speciální program probíhá ve dvou fázích, pokud dojde k vyřešení konfliktu.
TŘETÍ BIOLOGICKÝ ZÁKON
Ontogenetický systém nádorů
ČTVRTÝ BIOLOGICKÝ ZÁKON
Mikrobia jejich funkce v těle
PÁTÝ BIOLOGICKÝ ZÁKON – KVINTESENCE
Každá takzvaná nemoc je součástí Smysluplného biologického speciálního programu přírody vytvořeného na pomoc organismu (člověku i zvířeti) v nečekané nouzi.

Více:
https://www.symbiozazivota.cz/gnm-pet-biologickych-zakonu-nove-mediciny/

Více o Dr. med. Ryke Geerd Hamer >>
Články o Germánské medicíně >>