Kanada. Je přesně jako tyran, diktátor. Je jako Ceaușescu v Rumunsku

Kanada vlajka


V Kanadě už přes tři týdny probíhají největší pokojné demonstrace v moderních dějinách. Statisíce lidé vyráží do ulic a odmítají vakcinační tyranii a nošení roubíků. Freedom Convoy 2022, jak se akce jmenuje, podporuje podle CTV 54% Kanaďanů.


Levicový premiér Trudeau ale odmítá s nimi jednat a označil je za rasisty, nacisty, za lidi se špatným názorem a nevýraznou menšinu.
Nakonec je označil za okupanty a vytáhl zákon, který existuje jen pro případ napadení státu. Emergencies Act. Nasadil proti nim policii, která je brutálně rozhání, včetně nezávislých médií. LIberální ministryně financí Freelandová a šéfka Světového ekonomického fóra WEF jim nejdříve zařídila zrušení dvou finančních sbírek (10 a 8 miliónů) a pak je označila za zlo a zahájila proti nim naprosto šílený fašizující postup.
Zmrazuje jim bankovní účty!!!! likvidují jim licence na business.

Kanada se probouzí ze šoku a spousta lidsky-právních institucí už podává oznámení na soudy. Demokracie je evidentně zašlapávaná do země.

Rumunský europoslanec Cristian Terhes dění shrnul naprosto přesně.

"Premiér Kanady, způsob, jakým se právě chová - je přesně jako tyran, jako diktátor. Je jako Ceaușescu v Rumunsku," řekl europoslanec Cristian Terheș z Rumunska během projevu v Evropském parlamentu v Bruselu.
"Pokud vyvoláváte pochybnosti o vakcínách, jste vyvrženi. Jaký je rozdíl mezi tím, co dělá on, a tím, co se stalo za Inkvizice?"

„Na jedné straně říkají dobře, že bychom neměli věřit v Boha,“ pokračoval Terhes ve srovnání se snahou katolické církve ve 12. století vykořenit herezi v Evropě a Americe. "Ale na druhé straně říkají, že věří ve vědu," řekl o moderních vládách. "Nemusíme. Věda není o víře. Věda je o měřeních, závěrech, hypotézách, argumentech a diskusi."

"Doufám, že toto hnutí za svobodu a práva se šíří po celém světě,"
"Protože na konci dne se musíme ujistit, že tito volení představitelé chápou, že byli zvoleni do těch úřadů pro lidi. Aby se nechovali jako páni otroků."
Živě zde >>