V které knize byl koronavir předpověděn jako vir Wu-chan-400

V které knize byl koronavir předpověděn jako vir Wu-chan-400

Koronavirus SARS-CoV-2 (dříve 2019-nCoV), který způsobuje onemocnění pojmenované COVID-19, hlásili poprvé 31. prosince 2019 z čínského města Wu-chan. Na začátku března, kdy byla epidemie v Číně již pod kontrolou byl vir už registrován po celém světě.

A celou tuto akci předvídal už v roce 1981 americký spisovatel Dean Koontz, velký soupeř Stephena Kinga.
Koontz tenkrát napsal román „Eyes of Darkness“. Na konci devadesátých let ještě mírně opravil původní text románu a tak se dovídáme už ne o úníku ruského viru Gorki-400, ale o úniku čínského válečného viru, který se jmenoval Wu-chan-400.
V knize působil vir velmi selektivně, některé lidi zabíjel, jiné modifikoval. Měl extrémně rychlou inkubační dobu asi čtyři hodiny.

Zatímco ve skutečnosti, v polovině března 2020 už není pochyb, že situace je díky mediálnímu i politickému chaosu a skoro celosvětové karanténě velmi podobná divadlu 11. září.
Na konci první poloviny března obvykle zdrženlivá a opatrná Angela Merkelová uvedla, že 60-70% Němců by se mohlo nakazit koronaviry, a určitá část z nich zemře, protože v blízké budoucnosti nebude lék na koronaviry dostupný, i když bude vytvořen.
Druhý den, přední britské vládní středisko pro veřejné zdraví, Public Health England, připravilo zprávu pro vedení, kde uvádí: „Očekává se, že až 80% populace bude infikováno přípravkem Covid-19 během následujících 12 měsíců a až 15% (7,9 milionů lidí). ) bude hospitalizováno kvůli vážnému stavu. “

Je zřejmé, že takové dokumenty pouze vyvolávají paniku mezi obyvatelstvem, mají ničivý účinek na finanční a hospodářské trhy. Což nám může napovídat, že uniklý vir má možná něco maskovat. Krizi? Pokus o snížení obyvatel na planetě?

Románová představa?
"Kdyby se dnes objevil vysoce nakažlivý a smrtelný patogen ve vzduchu, jako je například chřipka z roku 1918, téměř 33 milionů lidí na celém světě by za šest měsíců zemřelo," poznamenal v dubnu 2018 podle Washington Post Gates ve svých připravených poznámkách. A v březnu 2020 náhle odstupuje ze správní rady Microsftu, aby se mohl plně věnovat své nadaci.