Svatořečení Floyda na svatého kriminálníka a drogového dealera. Celosvětový bizár

Floyd

Zemřel člověk. Zemřel kriminálník díky násilí jiného člověka, ovšem s policejním označením. Je špatné, když předčasně umírají lidé. Je ale ještě horší, když se nekriticky oslavují lidé, kteří svým chováním reprezentují to nejhorší, co se ve společnosti děje.

Fakta: George Ford byl recividista, násilník, pornoherec, drogový konzument a dealer a nezodopovědný otec svých dětí. Byl jedním z mnoha.
1998 - 10 měsíců za ozbrojenou loupež
2002 - 8 měsíců za drogy
2004 a 2005 - 10+10 měsíců za drogy
2007 - 5 let za ozbrojenou loupež a vydírání těhotné ženy

Měl s několika ženami 5 děti ve věku 6 a 22 let a dospělého syna v Texasu, o které se rozhodně nestaral jako good father.

Zatýkán byl 25.5.2020 za placení falešnou bankovkou, krádež a násilí na prodavači, který ho nahlásil. Byl zdrogovaný a chystal se řídit automobil. Při zatýkání se vzpouzel, přišel o vědomí a následně zemřel.

Přesto ho novináři Bakalova střihu označují za "něžného obra a dobrého otce". Jak Aktuálně, tak ČT si ze svých čtenářů a diváků dělají srandu. Neuvěřitelná fraška, mediální svatořečení kriminálníka, o kterém za rok nikdo nebude vědět, je provázeno demonstracemi, neuvěřitelným rabováním a násilím, které ošem podle NYTimes není násilí. Za tím vším stojí BlackLiveMatters (BLM), černošská organizace, bojující údajně proti rasismu a za rovné práva.

Na jaře 2021 začal soud s policisty, kteří stojí údajně za jeho smrtí, přestože občaloba důkazně poukazuje, že Floyd nezemřel na přímý na zákrok, ale díky infarktu pod silným vlivem drog. Ovlivňování soudu mediemi je ovšem velmi silné.
BIZÁR: Vedení města Minneapolis zaplatilo na jaře 2021 27 milionů dolarů za urovnání civilní žaloby, kterou na město podala rodina George Floyda!