TORDEN. Mimořádné knihy, které nikdo jiný nevydává. Jedinečná témata i fakta

Torden. Knihy, které nikdo jiný nevydává

Torden? To jsou knihy, které nikdo jiný nevydává. Mimořádné svými tématy, jedinečné fakty. Pokud jste člověk, který si klade otázky a hledá souvislosti, pak vás nabídka knih mile překvapí!!!

SVĚTOVÉ EKONOMICKÉ FÓRUM / WEF
Ernest Wolf prichádza najnovšie vo svojej knihe o Svetovom ekonomickom fóre z Davosu (WEF) s odhalením toho, ako svet od začiatku roku 2020 zažíva historicky ojedinelý vývoj. Takmer 200 vlád na celom svete sa správa úplne rovnako. Zákonodarné parlamenty sú odstavené mimo rozhodovanie, práva obyvateľstva sú obmedzované a hospodárstvo jednotlivých ekonomík je likvidované. Potláča sa možnosť platiť v hotovosti a čoraz viac eskaluje sociálna nerovnosť.

Kto stojí za celou globálnou zmenou? Riadí ju niekto? A ak áno, tak kto a ako?
Súčasťou knihy je aj menný zoznam členov a absolventov WEF, kde figurujú aj dvaja Slováci.
https://torden.sk/produkt/svetove-ekonomicke-forum-v-davose/


UKRAJINSKÝ PODVOD
No a napokon knižný hit tejto zimy s názvom UKRAJINSKÝ PODVOD od svetozámeho Michaela Caputa, ktorý sa preslávil vedením víťaznej prezidentskej kampane Donalda Trumpa. Je to príbeh o skorumpovaných politikoch, brutálnych revolúciách, zmanipulovaných voľbách a zdefraudovaných miliardách na obohatenie Huntera Bidena, Georgea Sorosa a ďalších vybraných miliardárov tohto sveta. Caputo zároveň vyvracia zasahovanie Ruska do prezidentských volieb v SŠA a odhaľuje úzke prepojenie Demokratov na rozvrate a následmnom rozkrádaní Ukrajiny.
https://torden.sk/produkt/ukrajinsky-podvod/


TAJOMSTVÁ OVLÁDANIA ĹUDSTVA
GenMjr. Konstantin Pavlovič Petrov predstavuje sériu prednášok o riadení globálnych procesov naprieč celým svetom. Moderným jazykom odhaľuje dávne ideologické a filozofické poznanie, ktoré bolo pred ľudstvom úmyselne tisícky rokov ukryté. Vybrané elity totiž chceli ľudstvom jednoducho manipulovať, kontrolovať ho a riadiť. Autor toto poznanie porovnáva so súčasne existujúcimi predstavami o koncepcii tohto sveta. Z tohto pohľadu následne úplne nanovo analyzuje históriu ľudstva ako riadeného procesu, ako aj úlohu Ruska v tomto procese. Petrov navyše odhaľuje aj nespochybniteľný pôvod samotného ľudstva, jeho históriu a skutočný účel našej existencie.

Kniha podrobne popisuje celý komplex riadiacich procesov, ktorými sme ovládaní tak na lokálnej ako aj globálnej úrovni. Stáva sa tak akýmsi komplexným úvodom do štúdia Koncepcie spoločnej bezpečnosti a Dostatočne všeobecnej teórie riadenia. Autor v nej objasňuje popri podrobnom návode riadenia supersystémov aj vplyv egregorov a noosféry na naše každodenné životy, ako aj na priebeh procesov v celej spoločnosti. Veľmi názorne objasňuje elementárne základy ovládania ľudstva prostredníctvom ekonomickej sféry a úlohu globálneho úverového a finančného systému, ktorý je založený na úžere.
https://torden.sk/produkt/tajomstva-ovladania-ludstva-diel-1/


LISTY Z DONBASU
Sú kronikou udalostí a bojov, galériou vodcov i obyčajných ľudí. Sú drsným, no ľudským pohľadom za oponu mainstreamových médií na hrôzy a nezmyselnosť vojny takmer v strede Európy – v Donbase.

Zachar Prilepin, nielen známy, ale aj uznávaný ruský spisovateľ, radikálny politik, novinár a vojnový korešpondent s bojovými skúsenosťami z Čečenska, sa rozhodol na vlastnej koži zažiť, vlastnými očami vidieť a pochopiť zložitosť boja separatistov na východe Ukrajiny.

Rozhovory so známymi veliteľmi separatistických bataliónov, vodcami separatistických republík sa striedajú s popismi bojov a osudov mužov a žien, drsná a tragická realita je doplnená drsnou vojnovou poéziou. Paradoxom knihy je, že nie je napísaná v prospech Ruska, ani proti Ukrajine, je napísaná o ľuďoch a v prospech ľudí, ktorí žili a chcú žiť v Donbase podľa svojich predstáv sociálnej a ekonomickej spravodlivosti, i keď jazyk dorozumenia sa stal zdrojom nenávisti.
https://torden.sk/produkt/listy-z-donbasu-vsetko-co-sa-musi-vyriesit-kronika-prebiehajcej-vojny/

Autor chce svojou reportážou dať možnosť čitateľom vytvoriť si. Alebo doplniť obraz udalostí, ktoré sa nás iba zdanlivo netýkajú. Je to kniha rozhovorov, konfrontácii myšlienok a svedectiev. Ktoré vytvárajú rôznofarebnú mozaiku, vnútorne protirečivý obraz príčin vzniku, priebehu a udalostí v Donbase. Sedem ľudí z obálky, bolo v čase napísania knihy živých, dnes už medzi nami nie je ani jeden z nich.

Kompletní seznam knih: https://torden.sk


Ján Semaňák
- zakladateľ vydavateľstva Torden
Jak přežít šílený svět, který řídí mentálně nemocní lidé?

Torden_nakladatelstvi.jpg

BUDUJTE SI VLASTNÍ KNIHOVNU!
Bez znalosti a pochopeného poznání se nebudete umět správně rozhodnout.
JÁN SEMAŇÁK - ZAKLADATEĽ VYDAVATEĽSTVA TORDEN