Pfizer a Covid19. Největší skandál v historii lékařství a největší zločin spáchaný na lidstvu

pfizer kritika v Europarlamentu

Německá europoslankyně Christine Andersonová v projevu k členům Evropského parlamentu jednoznačně odsoudila celou pandemii Covid-19 a očkovací totalitní programy, kterými vlády a další zdravotnické instituce nutily lidi aby přijímali experimenální vakcinční látky s velmi pochybným vývojem a ne zcela známým obsahem.

Spolu s několika dalšími europoslanci z různých zemí pak podala žalobu na šéfku EU Ursulu von den Leyenovou za její střet zájmů, neboť prosazuje vakcíny Pfizer v situaci, kdy její manžel pro tuto firmu pracuje.
Navíc je členkou správní rady Světového ekonomického fóra (WEF), které dlouhodbě funguje jako lobbistické centrum, které ovlivňuje včleny vlád po celé světa za účelem prosazovani nedemokratického globálného řízení světa. Což několikrát ěef neziskovky Schwab veřejně řekl.

Manžel vaon der Leyenové byl v říjnu 2021 povýšen na ředitele Oragenesis, laboratoře, která pro Pfizer prováděla výzkum mRNA a jejímž akcionářem je Vanguard, protože tento fond je Pfizer. Vanguard Group spolu s tímto dalším fondem BlackRock vlastní 90 % amerických mediálních institucí! 
Z toho jasně vyplývá i světová neskutečná mediální podpora pandemickým pokusům na lidech.
Tato média jsou také první, která potírají jakoukoliv snahui o veřejnou diskusi na kovidové téma.

Pandemie a její řešení bude podle Andersenové jednou souzeno jako nejhorší lékařský zločin, jaký kdy byl spáchán vůči lidem.

Doslova řekla:
„Tato očkovací kampaň bude považována za největší skandál v historii lékařství a navíc bude známá jako největší zločin spáchaný na lidstvu.“
Odvaha je to, co je třeba – postavit se globalistickým elitám do cesty, protože jsou bezskrupulózní a udělají, co mohou.“

Video >>

Virologické pohádky aneb ověřte si to sami!
Víte, že..

1. Nikdy nikdo neizoloval/nepurifikoval ani jediný "virus" přímo z nemocného člověka nebo zvířete?
2. Nikdo tedy nemohl ani použít takový izolovaný "virus" a pokusit se přirozenou cestou nakazit jiného člověka či zvíře?
3. Nikdo nikdy nijak nezdokumentoval proces, kdy údajný "virus" vstupuje do buňky, tam se údajně množí a pak zase napadá další buňky? Nikdo! Nikdy!
4. Neexistuje ani jedna fotografie údajného "viru"? To, co ukazují jako fotky z EM, jsou snímky rozpadající se buněčné kultury, ke ketrým někdy směřuje šipak. Tzv. Důkaz šipkou.

Veškeré dotazy na zodpovědné instituce a jejich odpovědi uvidíte zde: Resetheus >>

Jak takové dotazování vědců probíhá v praxi zde:
Resetheus žádal Univerzitu Karlovu o vědecké důkazy o nemoci Covid19. Poučné otázky a neuvěřitelná arogance vědců UK