Putinovy lži. Reportéři Fejk ňůs Jakub Unda a Anja Al-Shaabatová pravdivě o Putinovi.

KNiha Putinovy lži.

Svět tiskové agentury Fejk ňůs se jeví absurdním, bláznivým a leckdy jen stěží uvěřitelným. Většina z vybraných přibližně 100 domácích i zahraničních zpráv, které jsou součástí této knihy, má svůj reálný základ. Autor Josef Provazník pouze pozměnil hlavní aktéry a dovedl celou situaci ještě víc ad absurdum. 

Nedílnou součástí každé zprávy je osobitý vklad reportérů tiskové agentury Fejk ňůs Jakuba Undy a Anji Al-Shaabatové.
Zmiňovaní reportéři svorně bojují za lepší svět, kde nebudou provádět své "špinavé rejdy" euroskeptici, kritici migrace, tvrdošíjní zastánci klasického rodinného uspořádání a v neposlední řadě "agenti Putina", kteří jsou podle dvou výše zmíněných reportérů doslova všude. Jejich urputnost a snaha čtenáře pobaví nekorektním humorem a snad i přiměje k zamyšlení.

Putinovy lži / Josef Provazník / vydalo nakl. Naštvané matky, 2019 http://www.nastvanematky.cz
Počet stran: 216, Formát: 10,5/18 cm, Brožované, ISBN: 978-80-906573-4-2

Facebooková stránka agentury Fejk Ňůs >>

Ukázka z FB:

Herečka Aňa Geislerová obdrží čestný doktorát na Vokovické Sorbonně. Poté vstoupí do politiky

Vokovice, (fň!) - Posměváčkové budou mít brzy smůlu. Aňa Geislerová sice ještě nemá ani se čtyřmi křížky na hrbu maturitu, ale to se nyní změní. A to velmi razantně. „Rádi bychom udělili paní Geislerové čestný doktorát na naší univerzitě. Za své občanské aktivity si to plně zaslouží,“ uvedl rektor Vokovické Sorbonny Jiří Zlátužka, který je nevlastní sestrou bývalého rektora Masarykovy univerzity Jiřího Zlatušky. „Cejtím se jako moc poctěná. Je to pro mě velká ta....jak se to....tentonoc...čest. S takovým velkopanskím tytulem budu moct do polytiky a nikdo se mi nebude moct smát...jako to...,“ sdělila tiskové agentuře Fejk ňůs paní herečka.

V Bruselu uznávaná Vokovická Sorbonna se k udělení čestného doktorátu odhodlala poté, co se do Aňy Geislerové pustili ruští trollové na sociálních sítích, když oznámila svůj možný vstup do světa politiky. „Ona sice sotva vychodila jen základku, ale je přirozeně inteligentní. Lidí bez maturity je v politice potřeba jako sůl,“ má jasno rektor Zlátužka. Podporu paní Geislerové vyjadřují také její herečtí kolegové. „Vím moc dobře, že by Aňa Geislerová maturitu získala, kdyby jí vedení školy po nátlaku Putina nevyloučilo,“ pravil ředitel divadla Na Jezerce Jan Hrušínský, který hodlá obsadit Aňu do role Jiřího Drahoše.

„Nevím, co mi furt každej vičítá. Sem chitrá jako každej druhej. Hrála jsem třeba v seriálu Mi všichni školou poviný, kde sem ke vzdělání jako dost přičuchla,“ řekla nám paní Aňa, která v seriálu My všichni školou povinní nehrála. Zastal se jí také zpěvák Tomáš Klus. „Nechte už Aňu na pokoji. Já jsem s ní spal a vůbec mi nevadilo, že nemá maturitu. A manželce jsem se už za to omluvil, tak mi dejte svátek,“ odbyl nás Klus, který je právě na koncertní šňůře po stolech Sněmovny, kde podvedl manželku s pirátskou poslankyní Olgou Richterovou. Tisková agentura Fejk ňů se tímto paní Olze omlouvá, že si ji v jedné z předchozích zpráv spletla s dvanáctiletým hochem.