Rudišův literární kroužek by rád daroval Putinovi Zemana. Idiotská záležitost bezvýznamných kumštýřů

Rudišův literární kroužek

Čtenář by se měl naučit jedno umění. Schopnost si vybrat a číst smysluplné knihy inteligentních autorů. Neinteligentní autor nenapíše smysluplnou knihu a nedostatek talentu rád a často kompenzuje mimo literaturu. K takovým rádoby umělcům patří celá řada současných spisovatelů, tvářící se jako uznávání autoři, plnící svými plky obsah bulvárních Lidovek, IDnes a dalších pochybných plátků.

Nedávno veřejnost pobavili kavárenští angažovaní literáti tzv. Darovacím dopisem Putinovi, ve kterém píši, že by rádi darovali Putinovi českého prezidenta Zemana.
Aktéři listu chtějí prý s humorem vyjádřit nesouhlas s názory prezidenta na konflikt Ruska a Ukrajiny. Ovšem s jakými názory nesouhlasí a proč, si nechali pro sebe. Myslím, že normálně uvažující člověk ani dopis nemusí číst, aby souzněl s názorem F.R. Čecha. Ten na DVTV (11. 5. 2015) řekl:

"To je tak idiotská záležitost, prostě bezvýznamní kumštýři, nuly, se chtějí zviditelnit a vymýšlejí takové kraviny... Je to projev magorů..."

Dopis odevzdal ČTK Jaroslav Rudiš, který mimo jiné řekl: "Proti hlouposti se nejlíp bojuje s humorem a je to silná česká zbraň..." Proti jaké hlouposti, vlastní hlouposti?  Zřejmě ano, neboť čeští plkači napsali blbinu, znevažující milióny zavražděných lidí ve druhé světové válce, blbinu, kterou lze stvořit pouze pod vlivem alkoholu a nikoliv za účasti zdravého rozumu.
O nedovzdělanosti autorů svědčí i samotná podstata daru, s kterým aktéři nemají vůbec nic společného, ani fakticky ani morálně, protože prezidenta rozhodně nevolili, na rozdíl od drtivé většiny občanů. Ti by pubertálním umělcům jasně řekli co si myslí a možná by jim dali pár na holou. Navíc mezi veřejností panuje silné podezření, že dotyční jsou napadeni tzv. Klvaňovou infekcí, která u infikovaných lidí vyvolává přesvědčení, že Rudá armáda českou kotlinu dobyla a diagnóza pokračuje ve zdrcující zklamání Rudou armádou, která nacistickou říši vlastně napadla.

A jací literární a herečtí chytráci jsou podepsaní v dopise?
Jaroslav Rudiš, Igor Malijevský, Jan Němec, Kateřina Tučková, Ester Kočičková, Markéta Pilátová, Jaroslav Valečka, Petra Hůlová a další. Údajně desítky podpisů. Bylo by docela zajímavé zveřejnit, kdo všechno je pod pseudo-dopisem podepsaný. (Nikde se nelze dopátrat.)

Přál bych všem v tomto podivném "Klubu hlupců" jednu jedinou hodinu v první linii u Stalingradu, na Dukle nebo u Berlína, jeden den v nacistickém koncentráku nebo jedinou minutu u výslechu gestapa a jsem přesvědčený, že by nikdy nepřistoupili na takovou puberťáckou kratochvíli a nikdy by je nenapadlo útočit tak uboze na prezidenta, který se jel poklonit památce miliónů lidí, kterým "zasraná válka" s fašistickým Německem zcela změnila životy nebo je jim dokonce vzala.

Jenže, co o zrůdnosti válek tihle pisálkové vlastně ví?

---
Text komického dopisu...
Vážený pane prezidente Ruské Federace, Vladimíre Vladimíroviči Putine,
u příležitosti výročí konce druhé světové války a jako výraz vděčnosti za podíl ruského národa na osvobození naší země jsme se rozhodli Vám, nejvyššímu představiteli Ruské Federace, věnovat darem nejvyššího představitele České Republiky, prezidenta Miloše Zemana. Náš dar by k Vám měl dorazit nejpozději v den výročí.
Jsme malá země a nemáme nic cennějšího než svého prezidenta. Přesto věříme, že si tento výjimečný dar z rukou českého národa ponecháte.
S bratrským pozdravem
Igor Malijevský, Jaroslav Rudiš