Totalita se nám vrací už 33 let. Jen má jiný otrocký kabát a směřuje ke korporátně-globálnímu feudalismu

totalita

Mnohé analýzy dokazují, že konec studené války byl předem připravený, aby byly započaty další pokusy o silnější globální změny cestou Trockého - celosvětově.

Tenkrát jim do systému globalizace nehodil vidle Stalin budováním národního socialismu, ale Putin a Čína. I když ta Čína by byla pro USA a západní Evropu vcelku přijatelný partner, jak naznačil významný poradce amerických prezidentů Brzezinski, že na čínském systému je mnoho co obdivovat. >>
Zbigniew Brzezinsky. Velká šachovnice nadvlády USA a jejich válek ve světě

Nový levičácko-korporátní koncept světa, se ale rozhodně nedá srovnat se vznikem komunismu v carském Rusku.
I když oslava Marxe a jeho myšlenek je v Německu více než otevřená. Je mnohem agresivnější, protože má v rukou mnohem rafinovanější metody a dokonalejší technologie, jak zlikvidovat zodpovědnost politiků, národní státy a jejich ekonomiku i právo.
Je třeba připravit půdu pro vznik globální vlády korporátního totalismu a to pomocí zneužívání lidských práv, multikulturalismu, ekologického terorismu, snižování kvality vzdělávání a aktivit neziskových svazáků.

V Česku tento trend potvrzuje zvolení Fialové koaliční vlády na základě pozměněného schématu voleb změněného těsně před volbami.
Ti už po pár dnech jasně deklarovali nečeský a totalitní směr, kterým se chtějí vydat.


V roce 2023, po 33 letech si údajně 3,3 miliónů lidí v ČR přálo na hradě komunistického poskoka a celoživotního žoldáka, expředsedu KSČ a trénovaného rozvědčíka schváleného KGB i STB a jako první dámu vystudovanou politickou pracovnici KSČ a vojenskou politručku.
A jako bizár si stačí připomenou první představení prezidenta Pavla, Markétu Řehákovou, která celou tuto komedii svým vystupováním jen podtvrdila.
A třešničku na dortu je prohlášení předsedy Ústavního soudu Rychetského, který poblahopřál Pavlovi ke zvolení prezidentem. Slovy Havla to považuje za vítězství lásky a pravdy nad lží a nenávistí.
Expremiér Babiš získal 2.4 milónů hlasů a vypadá to, že dalším premiérem ČR bude on.