Autor populárních dokumentů a knih Bellamy nemá důvod věřit v globální oteplování zaviněné lidmi

Autor populárních dokumentů a knih Bellamy

David Bellamy byl uznávaným botanikem, autor 45 knih, představil kolem 400 programů v BBC. Když veřejně řekl, že nevěří, že lidské bytosti způsobily globální oteplování byl v BBC zlikvidován stejně jako to dělali komunisti u nás lidem s jiným názorem. 

David Bellamy byl uznávaným botanikem, autor 45 knih, (v Česku ani jedna?) představil kolem 400 programů a diváci ho ocenili za jeho nakažlivé nadšení a prezentaci přírody i její ochrany. Jeho programy byly základním pilířem BBC v 70. a 80. letech. Padesátileté narozeniny oslavil ve vězení v Tasmánii za blokování Franklin River na protest proti navrhované přehradě. Když veřejně řekl, že nevěří, že lidské bytosti způsobily globální oteplování, nebylo mu u ž dovoleno dělat televizní programy a dokonce i lidé z jeho ochranářských spolků se od něho odvraceli.

Jeden hlupák ho obvinil z toho, že je jako popírač holocaustu. Směšné, viďte. Dokonce se objevily názory: „David Bellamy je pedofil, protože nevěří v globální oteplování a zabíjí naše děti.“
Chování mnoha lidí v BBC je podobné totalitnímu chování komunistů v době vlády UVKSČ nebo nám může připomínat buzeraci společnosti v USA v době tzv. McCarthismu, kdy i tady byli za názor lidé popravováni. Je zřejmé, že totalita vlastně nikdy neskončila, jak si lidé přáli, jen na chvíli zmizela, aby ještě arogantněji se začala šířit po celém světě. Trocký by měl radost.
Dnes podivnou formu tzv. "korporátního totalismu" šíří nejen v Německu, ale i v Británii především Zelení, BBC, Královská společnost a mnohé politické strany, zvládli tento úder McCarthyism v nejhorším.

Tlachy Al Gora jsou už dnes směšné. Nepředkládá žádné důkazy.
Jsou to jen projekce a pokud se podíváte na jeho modely, můžete vidět, že jsou vybírány ty, které podporují jejich přesvědčení. Neexistuje absolutně žádný věrohodný důkaz, že oxid uhličitý má co do činění s hrozící katastrofou. Svět nyní čelí utrácení velkého množství peněz v daních, aby se pokusil vyřešit problém, který ve skutečnosti neexistuje. To není ale směšné, to je jen business.

A při tom k ničení přírody člověkem dochází zcela viditelně, ale jinde.
Za posledních 16 let klesají teploty a oxid uhličitý stoupá a plodiny jsou zelenější a rychlejší. Ničíme naši planetu, ale diky člověku nevzniklo žádné globální oteplování. Ničíme si ale naše přírodní plíce, stromy, lesy, pralesy a nahrazujeme je nekvalitními plantážemi v nebývalém množství. Business. Nadměrným rybolovem pustošíme ekologickou rovnováhu moří, které jsou zahlceny plastovým odpadem. Business.
Ale i s tím si příroda dokáže vypořádat, stejně jako s výbuchy sopek, které zaneřádí ovzduší běhěm pár dní, stejně jako člověk za celá desetiletí.

Globální oteplování je součástí přirozeného cyklu miliardy let a my se těmto změnám můžeme jen dokonaleji přizpůsobit. Místo hledání skutečných řešení, využíváme umělého konstruktu změny klimatu k šíření strachu a prosazování politického globálního řízení celé planety. Jde o moc. Jde o ovládání lidí. Jde o business.

Jde o celosvětové nastavení nových společenských pořádků cílené k jedinému cili. Likvidace zodpovědnosti politiků za národní státy a vytvořené formy globální vlády, jako konečného řešení pro tuto planetu.
Říkám tomu UV KFT / Ústřední výbor korporátního feudálního totalismu. Proto se bez zardění používají nepravdivé informace posvěcené vědci, aby se jim dal punc důvěryhodnosti. Média ve velkém propagují nikoliv objektivnost informací, ale ideologie nikým nevolených hnutí. Přesně jak to v USA říká demokratická senátorka Ocasio-Cortez:
"Pro stromy nevidíte les. Některým lidem více záleží na správnosti faktů a sémantice, než morální pravdě."

Neboli na pravdu se můžete vykašlat, důležitá je ideopravda.

Mnoho jevů vůbec nesouvisí s nějakým globálním oteplováním způsobeným člověkem, ale jsou takto předkládány:
Například je tady fakt, že jezera v Africe vysychají. Ano, ale ne díky globálnímu oteplování. Vysychají z velmi jednoduchého důvodu, že většina z nich má kolem sebe přehrady.
Píše se třeba, že Aralské moře v Uzbekistánu vysychá kvůli globálnímu oteplování. Dvacet let toho byly plné noviny, jenže nikdo nepoukázal na to, že Rusové v této oblasti pěstovali ve velkém bavlnu, při jehož zpracování spotřebujete obrovské množství vody. Nikdo nepoukázal na to, jak je voda odčerpávána pro potřeby lidí, aniž by se korigoval přísun vody do jezera.

Změna klimatu je o cyklech, je to přirozená věc a vždy se to stalo.
Vikingové nazvali Grónsko Greenland. Zelená země. Protože v té době tam byli schopni pěstovat rostliny a přežít zimu. Pak z Grónska zmizeli. Začalo se ochlazovat a už nebylo možné přežít.
Když Římané žili v Británii, pěstovali velmi dobré červené hrozny a vyráběli víno na hranicích Skotska. Británie byla mnohem teplejší.
Stačí se začíst do starých kronik, příkladů je tam mnohem víc.

A dnes, podle oficiálních údajů se v každém roce od roku 1998 teploty na světě zchladily a v roce 2002 se Arktický led skutečně zvýšil. Proč o tom neslyšíme?
Nebo jsme zapomněli, že ještě před 10 000 lety byly velké části naší planety pod několik set metrů vysokými ledovci a díky globálnímu oteplování jsme vůbec tady?