Vir HIV? Lež, které uvěřil celý svět. Jednoduše o manipulacích ve vědě a businessvědě

HIV

Čtenář se v knize doví zajímavé informace, jak došlo k tomu, že i virus, který neexistuje, může zabíjet a všichni tomu věří.

Knihu o nedoložené existenci viru HIV a umělém medicínském konstruktu nového “syndromu", který se nazývá AIDS, inicioval David Šubík na konci devadesátých let a pracoval na ní spolu se Stefanem Lankou a Karlem Krafeldem. Jejich původní texty jsou doplněny překlady z dřívejších publikací Christiana Fialy a Johna Lauritsena.

Kniha v dnešním kontextu nabývá po dvaceti letech na aktuálnosti, protože mechanismy, kterými se “epidemie” HIV/AIDS šířila mezi černochy, homeosexuály, narkomany a prostitutkami (jak tehdy tvrdili epidemiologové) dnes zažíváme úplně všichni, včetně našich dětí.
Tak jako dnes i tehdy šlo o to, že rozhodující bylo vytvořit test, jehož výsledek změnil člověku život.

S tzv. onemocněním AIDS dostává slovo “syndrom” nový význam.
Známé a popsané nemoci (zápal plic, onemocnění kůže, tuberkulóza...) se stávají symptomem nového onemocnění na základě definice, která se až dramaticky mění v závislosti na zeměpisné poloze a rozhodnutí místních zdravotnických institucí.
Syndrom imunitní nedostatečnosti, který je u lidí detekován především na základě toho, že imunitní systém funguje a vytváří protilátky, zakládá novou éru medicínské paranormální logiky, kterou běžný člověk za použití zdravého rozumu jen tak nepochopí a je potřeba k tomu několik let studia.
Autoři této publikace se snaží čtenáři cestu k pochopení této “paralogiky” zkrátit a poskytnout mu co nejpřehledněji odpovědi na většinu otázek, které jsou v souvislosti s touto problematikou kladeny.

Vir HIV? Lež, které uvěřil celý svět / Šubík, Lanka / vydal Datel, 2021
Objednat zde: Datel

Více informací zde:
https://resetheus.org/
https://odysee.com/@resetheus:5/Brennpunkt_4_CZ_titulky:f