Ukrajinský podvod, který začal už před rokem 2014

Caputo Ukrajinský podvod

Americký problém s Ukrajinou nezačal telefonátem mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským. Ve skutečnosti to začalo ještě mnohem dříve, a to před mnoha lety. Ukrajina se stala problémem pro americkou zkorumpovanou politickou elitu. Nakonec tento problém vedl k masovému vraždění na Majdanu.

V konečném důsledku to vyústilo až k obvinění bývalého prezidenta Donalda Trumpa. Skutečný pachatel Joe Biden se svým synem Hunterem, však obviněn nebyli.

Po tříletém vyšetřování Trumpovy volební kampaně, která se měla spojovat s údajným zasahováním Ruska do průběhu amerických voleb, nyní přichází Michael R. Caputo s novými informacemi, které představují další důležité účastníky celého tohoto procesu. Jsou jimi pochybní diplomaté, zkorumpovaní politici, zrádní vrazi a miliardáři v pozadí.

Běžní lidé, kteří jsou krmeni pouze účelovými a jednostrannými zprávami z mainstreamových médií, budou tímto příběhem nesmírně šokováni. Je to příběh zkorumpovaných politiků, brutálních revolucí, zmanipulovaných voleb a zdefraudovaných miliard na obohacení Huntera Bidena, George Sorose a dalších.

Je to příběh, který může převyprávět jen Michael R. Caputo:
bývalý poradce kandidáta Donalda Trumpa, jehož úzké vazby na bývalý Sovětský svaz ho přivedly do hledáčku federálních vyšetřovatelů. Ukrajinský podvod zavede čtenáře na Ukrajinu, do Gruzie, Washingtonu a dalších měst – a do hnízda odstřelovačů, kteří tvrdí, že zavraždili nevinné demonstranty na kyjevském náměstí Majdan. A po pár hodinách zmizeli.

Ukrajinský podvod / Caputo / vydal Torden
https://torden.sk/produkt/ukrajinsky-podvod/