Volného Flákanec je upřímnou zpovědí poslance Lubomíra Volného o skutečném dění v poslanecké sněmovně

Volného Flákanec je upřímnou zpovědí poslance Lubomíra Volného

Lubomír Volný se stal nepochybně výrazným politickým úkazem. Causa „flákanec“ ho zviditelnila i před těmi, kteří neprojevují výrazný zájem o politické dění. Proč najednou dokázal jeden poslanec vyvolat takový poprask v médiích?
Proč najednou dokázal jeden poslanec jakoby z ničeho zformovat silnou základnu fanoušků, a to nejen na sociálních sítích? Otázky, které musí napadnout každého, kdo sleduje veřejný život. V otevřeném rozhovoru najdete mnoho odpovědí. Vysvětlení přináší i vybraný přehled stenozáznamů vystoupení poslance Volného na půdě sněmovny, který je součástí knihy.

Kniha je rozdělena do několika kapitol, v kterých Lubomír Volný popisuje své dětství, vzdělání a začátky na pozici učitele.
Popisuje i svůj život profesionálního sportovce, svou "emigraci" na Nový Zéland a pozdější život v multikulturním Londýně. Nevyhýbá se ani tématu "obchodníka s chudobou" a vysvětluje, jak k této nelichotivé nálepce přišel. Významná je i kapitola, kde podrobně a bez příkras hovoří o svých politických začátcích v SPD a o důvodech rozchodu s touto stranou. Podnětné jsou i jeho otevřené postřehy z dění ve sněmovně.

Knihu doplňuje i vybraný přehled stenozáznamů vystoupení poslance Volného na půdě sněmovny.
Objednávejte zde:
http://eshop.nastvanematky.cz/volneho-flakanec-aneb-volic-mezi-politiky/


V rozhovoru se představuje poslanec Volný. A po tom, co si ho vyslechnete, pochopíte, proč je tak "nebezpečný". Proč na něho útočí zastánci globalistů i jejich kritiků. Poslanec Volný umí pojmenovat problémy dnešního světa a nebojí se dělat vše pro jejich řešení. Padni komu padni. A k tomu všemu umí burcovat lidi a obklopit se týmem schopných. Více se dozvíte v knize, kterou připravujeme k vydání v srpnových dnech roku 2021.