Jak Huxley lidem předpovídal otrockou budoucnost. Fašistická WEF ho chce ale překonat

Huxley knihy

Huxley v roce 1958 vyslovil velmi trefnou hypotézu, že budoucnost, které se velmi obává, bude spíše vypadat jako jeho Brave New World, než jako Orwellův 1984.
Myslel si, že budoucí diktátoři nebudou zakládat svůj systém na principu krutého trestání lidí, ale spíše na systematickém manipulování lidí – metodami biologického inženýrství, specifickou výchovou a výukou (Huxleyho hypnopaedia, neboli učení ve spánku, oficiálně zavedená v roce 214 po Fordovi) a pravidelným rozdáváním somy – směrem k žádoucímu chování.
Děsí se proto role moderních propagandistů, manipulátorů a vymývačů mozků.
Děsí se nikdy nekončícího rozptylování lidí prázdnou, mediální zábavou.
Ví, že uniformita, a my jsme ji zažili za totality, vylučuje svobodu jak národní tak individuální, a že horší než lež je zamlčování pravdy a arogantní manipulace s informacemi.

„Optimální populace,“ pravil Mustafa Mond, „je modelována podle vzoru ledovce – osm devítin pod vodou, jedna devítina nad ní.“
„A ti, co jsou pod vodou, jsou šťastni?“
„Šťastnější než ti, co jsou nad ní.“
„I přes to, že konají tak hroznou práci?“
„Hroznou? Jim se nezdá hrozná. Naopak, mají ji rádi.
Je lehká, je dětsky prostá. Žádná námaha pro mozek, ani pro svaly. Sedm a půl hodiny mírné, nevyčerpávající práce, a pak dávka sómy a hry a neomezované páření a pocitová kina. Co si mohou ještě přát?
Pravda,“ dodal, „mohli by žádat kratší pracovní dobu. A my bychom jim ji mohli přirozeně povolit. Technicky by bylo zcela jednoduché zkrátit pracovní dobu u nižších kast na tři až čtyři hodiny denně. Ale byli by pak šťastnější? Ne, nebyli. Před více než sto padesáti lety se takový pokus udělal.
Překrásný nový svět nebo konec civilizace? Světový Aldous Huxley o tom, jak nás ničí touha po rozkoši, konzumu a otroctví

A jak to vypadá po roce 2022? Pozor to nejsou konspirační teorie!

Hlavním mediální propagátorem Huxleyovy myšlenky novodobého ekonomického otroctví je dnes Světové ekonomické fórum - WEF.
To má stále větší vliv na zkorumpované politiky po celém světě, které si víceméně vychovávají a vybírají. Sám šéf této velice vlivné politické neziskovky o tom rád veřejně mluví.

WEF ve svých kampaních už dnes veřejně vyzývají k ukončení soukromě vlastněných aut a domů.
WEF věří, že zákaz soukromých aut ukončí vlastnictví aut a donutí lidi chodit pěšky nebo sdílet pronajatá auta.
V Česku to zřetelně propaguje Fialova vláda a hlavně strana Pirátů.
V dokumentu publikovaném WEF davoské elity tvrdí, že společné sdílení aut se musí stát součástí „kruhového přístupu“, aby se snížila globální poptávka po drahých kovech a fosilních palivech.

Harrari je ideologickým mluvčím smíšené skupiny WEF, která vidí a oceňuje svět výhradně z ekonomického hlediska a lidi považuje za odpad.
Neexistují pro ně žádné lidské a humanitní hodnoty. Proto dokáže tak psychopaticky a nadřazeně mluvit o lidských bytostech, které musí z duše nenávidět a proto je chce očipovat a zrobotizovat. WEF forum tomu nadšeně tleská.
Např. na diskusi o budoucnosti lidstva se šéfkou European Central Bank řekl: "Možná je konečným údělem homo sapiens být konzumenti..."


Na CNN Izraelec Yuval Noah Harari zase tvrdil, že Izraelci podporují zavedení kastovního systému. (Řešení 3 tříd) „Máte jen 1 zemi, kde žijí 3 třídy lidí.
Asi vám to hodně připomíná myšlenky hitlerovského Německa, které také myslelo na dobro lidstva.

Poradce WEF Yuval Noah Harari veřejně vysvětluje, jak příští průmyslová revoluce vytvoří třídu „bezvýznamných, bezcenných lidí“.
„Věda je o moci, ne o faktech“ říká v jiném rozhovoru. „Je třeba nahradit doktory umělou inteligencí“ a tvrdí, že naše svobodná vůle je pryč. Díky pandemii a Covid 19 jsme souhlasili s kontrolou a proto lidé jsou dnes hacknutelná zvířata.

V dalším interview pak říká hlavní myšlenku WEF:
„Využijeme pokročilé technologie, biotechnologie, nanotechnologie a přímý mozek-počítač.
Použití rozhraní k přeměně Homo sapiens na jiné typy bytostí, bytosti odlišné od nás...“