Kalendář 2021 s nacisty a masovými vrahy. V OSN hlasovala vláda ČR PROTI zákazu propagace nacismu!

Kalendář 2021 s nacisty a masovými vrahy

Můj děda, kterého Němci za války málem popravili, se asi v hrobě obrací. V Česku totiž vyšel kalendář na rok 2021 s portréty těch největších nacistů a vrahů. (vyd. Naše Vojsko) NEUVĚŘITELNÉ! Nikdo je nestíhá, nic se neděje, mainstream se najednou tváří, že propagace německého nacismu je úplně v pořádku.

A to děda už neví, že někteří politici (Novotný ODS) stavějí v Řeporyjicích pomník Vlasovcům, kteří po boku německých vojáků bojovali a vraždili mnohdy takovým způsobem, že samotní Němci se jich štítili.

A to neví
, že další narcisi z politické scény, jako je Kolář TOP09) a Hřib (Piráti), sundávají symboly osvobození, ničí památníky a propagují nenávist vůči Rudé armádě, která přinesla česko-slovenským občanům a půlce Evropy svobodu od německé tyranie a připravovaného holokaustu celých národů.

A hlavně neví,
že česká vláda se ZDRŽELA hlasování!!!! v OSN 16. prosince 2021 při Rezoluci, která odsuzuje oslavování nacismu a nacistických symbolů. USA a Ukrajina hlasovali dokonce proti.
Rezoluce OSN A/76/460 DR 1 a tabule hlasování


kalendar treti rise 2

V kalendáři najdeme – leden / Adolf Hitler, únor / Reinhard Heydrich, březen / Joseph Goebbels, duben / Karl Hermann Frank, květen / Hermann Wilhelm Göring, červen / Erich von Manstein, červenec / Heinrich Luitpold Himmler, srpen / Otto Adolf Eichmann, září / Joseph Mengele, říjen / Rudolf Walter Richard Hess, listopad / Erwin Johannes Eugen Rommel, prosinec / Adolf Hitler. / ISBN 978-80-206-0076-9 a logo Naše vojsko.

Možná se ptáte, proč je stále takový klid na kulturní, cenzurní i politické scéně a nic se neděje?
Protože o rok později 2022 česká vláda v OSN (zodpvědný min. Lipavský, Piráti) 
už hlasovala PROTI ZÁKAZU PROPAGOVÁNÍ NACISTICKÝCH SYMBOLŮ A NACISMU !!!!

Zde výsledek hlasování? 11/4/2022 Rezoluce OSN

osn vlajky demoska 2 23