Velká výměna Renauda Camuse rozhodně není žádná konspirační teorie, ale velmi nebezpečná realita

Velká výměna Renauda Camuse

Pojem velká výměna je to podle R. Camuse záměna národa, který obývá stejné území již patnáct nebo dvacet století, za jeden či více národů v průběhu jedné nebo dvou generací.

Kniha, která zvedla ze židle spoustu levicových teoretiků, jenž nazvali knihu konspirační teorií.
Tak trochu k smíchu, když sedneme na vlak a projedeme se Francii. Neprojdeme se mnoha částmi měst jako Paříž, Marseille, Lyon etc. které vám bezpečně určí každý turistický průvodce jako oblasti, kde je neradno se zdržovat. Ve Francii hoří desítky kostelů a další jsou levicovými radnicemi bourány. Německo připravuje zákon (09/2020) o mnohoženství a Francie už od roku 2014 prosazuje sex s nezletilými dětmi na úrovni prohlášení ministrů.

Jeho názor o nahrazování bělošského křesťanského obyvatelstva je zcela viditelný a v médiích se objevuje dostatek příkladů jak v oblasti kriminality, tak v oblasti prosazovaní nových zákonů jiných kultur.
Camus tvrdí:

„Imigrace se stala invazí. Nezvratná kolonizace se rovná kolonizaci demografické, prostřednictvím výměny obyvatelstva... Etnická výměna, velká výměna, je tou nejdůležitější událostí v dějinách naší země, jelikož ty už s odlišným obyvatelstvem – i kdyby země snad nadále existovala – nebudou francouzskými dějinami.“

Za své názory byl odsouzen podmínečně v roce 2014 i 2020.
Podle soudu se Camus dopustil „veřejného podněcování k nenávisti nebo násilí na základě původu, etnické, národní, rasové nebo náboženské příslušnosti mluveným či psaným slovem, obrazem nebo elektronicky“.
Paradoxem ale je, že v žádném jeho písemném projevu se nenajde slovo o rasismu. Navíc zcela jednoznačně vystupuje proti násilí.

O tom, že Renaud Camus popsal proces správně, svědčí i to, že magazín The Nation o něm vydal dehonestující článek:
Jak se homosexuální ikona Renaud Camus stala ideologem víry v bělošskou nadřazenost.A věru je to výživné čtení, ve kterém se dovíme, nic takového neexistuje a že proces migrace je jen pokračování několik desítek let trvajícího procesu, který je určitě zcela přirozený a nenásilný.
How Gay Icon Renaud Camus Became the Ideologue of White Supremacy

Úvaha Jamese Kirkpatricka.
Leftists Claim “Great Replacement” Is A “Conspiracy Theory” …Unless They’re Bragging About It vyšla na stránkách Vdare.com 4. července 2019 na který upozornil Delfský potápěč přesně popisuje problém Velké výměny:

Drtivá většina z těch, kdo označují Velkou výměnu za „konspirační teorii“ to pochopitelně velice dobře ví, jsou prostě a obyčejně neupřímní. Navíc se už nemůžou dočkat definitivní dekonstrukce Západu, což v některých článcích vychází jasně na povrch.
Z ničeho nic se tak cosi skutečně děje a novináři přiznávají, že tento vývoj bude mít následky. Zatímco oni si toho všímat smějí, nacionalistům je to zapovězeno.
Všichni, včetně novinářů, by však mluvili jinak, kdyby se tento proces odehrával kdekoliv jinde než na Západě. Když totiž čínská vláda plní Tibet Chany, nikdo není na pochybách, že se jedná o kolonizaci. Snad i proto neváhal dalajláma opakovaně vyzvat k návratu imigrantů z Třetího světa do jejich domovin, tak aby se z Evropy nestala součást Afriky nebo Blízkého východu...
Zapomeňte na nějakou záchranu „konzervatismu“ – Zápaďané musejí před touto demografickou přílivovou vlnou otevřít oči dřív, než zcela zadusí jejich kulturu, lid i civilizaci. Pokud neuspějí, všechny vyhrané bitvy i další západní počiny pozbudou smysl.

Velká výměna / Renaud Camus / Přeložil Alan Beguivin / Vydal www.dauphin.cz 2020