Stav nežádoucích účinků při vakcinaci na Covid k 19.6. 21 v EU. 15 472 mrtvých 1,5 milionu poškozených

Covid k 19.6. 21 v EU. 15 472 mrtvých 1,5 milionu poškozených

Databáze EudraVigilance uvádí, že do 19. června 2021 bylo po vakcinaci čtyř experimentálních vakcín na COVID-19 hlášeno 15 472 úmrtí a 1 509 266 poškození.
Z celkového počtu zaznamenaných poškození je cca polovina (753 657) vážných poškození.

Evropská databáze EV shromažďuje hlášení o podezření na drogovou reakci. Sleduje také hlášení o experimentálních „vakcínách“ COVID-19. Jedná se o informace při podezření na nežádoucí účinek, který lze klasifikovat jako „závažný“, který má za následek smrt, život ohrožující, vyžaduje hospitalizaci v nemocnici či jiné dopady na zdravotní stav.

Ačkoliv jsou tato čísla mimořádně vysoká, neodrážejí stav v celé Evropě.
Jsou to údaje jen z Evropské unie (EU), která zahrnuje 27 zemí. Skutečný počet v Evropě, kteří jsou údajně mrtví nebo zraněni v důsledku očkování na COVID-19, je zřejmě mnohem vyšší než zveřejněná čísla. A to nehovíříme o celém světě.

Navíc zde není uvedna metodika hlášení ani míra povinnosti lékařů hlásit takové případy. Podle nedávné studie ve Velké Británii ZDE se předpokládá, že je to jen velmi malé procento.
Kompletní seznam najdete zde >>>

PRO OČKOVANÉ!
Jak sděli ředitel WHO Dr Tedros, vakcína sama o sobě pandemii neukončí a bude nutné pokračovat v dohledu. Lidé budou i nadále muset být testováni, trasováni a umísťování do karantén.
To potvrdil také i min. zdravotnictví Vojtěch Adam. který sdělil že očkovacé certifikát přestane platit po 9 měsících.

Americký senátor Johnson a dr. Pierre Kory, který se zasadil o velkou propagaci léku Ivermektinu jako efektivní léčby covidu, mluví o neuvěřitelné cenzuře během pandemie.
Video ZDE