Jsme bombardování ze všech stran "zaručeně pravdivými" zprávami o zhoršujícím se stavu tzv. pandemie. Objektivní fakta však velmi často ukazují úplně jinou realitu.
Jak jste si mohli všimnout, průběh covid-19 sledoval průběh normální vlny infekce podobné chřipkové sezóně. Jako každý rok vidíme na křivce směs chřipkových virů: nejprve rhinoviry, pak viry chřipky A a B, následované koronaviry. Neděje se nic odlišného od běžného průběhu.
Použití nespecifického PCR testu, který vykazuje mnoho falešně pozitivních výsledků, vytváří obraz exponenciálního růstu.
PCR test byl schválen ve zrychleném řízením a uveden do praxe, aniž by prošel standardním testovacím procesem. Tvůrce testu výslovně varoval, že test byl zamýšlen pro výzkum a ne pro diagnostiku. PCR test pracuje na bázi detekce zmnožení úseku genetického materiálu. Jakákoli kontaminace (např. jiné viry, zbytky genomu starého viru) mohou mít za následek falešně pozitivní výsledky. Test neměří množství viru ve vzorku. Skutečná virová infekce znamená masivní přítomnost virů, tzv. virovou nálož.
Pokud má někdo má pozitivní test, vůbec to neznamená, že je skutečně nakažený, nemocný nebo že onemocní.
Kochův postulát nebyl splněn („stejné množství původce nemoci u nemocného jedince musí způsobit stejnou nemoc u zdravého jedince“). Protože pozitivní test PCR automaticky nevypovídá o existenci aktivní infekce nebo o nakažlivosti, nejsou opatření založená pouze na výsledcích tohoto testování ospravedlnitelná.
Více: Belgičtí lékaři o falešně doložených faktech Covid-19 a politické hysterii kolem tzv. pandemie
Rovněž výsledky určených vládě a poslancům napovídá, že se z daty manipuluje a dohady se prezentují jako fakta.
Zpráva UZIS zde: Vývoj epidemie Covid-19 a efekt přijatých opatření
Rozbor této neuvěřitelné, místy až pavědecké zprávy ( RNDr. Tomáš Fürst, Ph.D.)
Titulní foto. Graf ze zprávy a komentář: Predikce na slidu 16 je čirá manipulace. Použitý model byl už mnohokrát kritizován. Slide vytváří falešný dojem, že model funguje (shoda červené a žluté čáry v historických datech). To je ale dosaženo zpětným nastavením parametrů tak, „aby to fungovalo“ (overfitting).