Vizionářské knihy o imigraci v Evropě. Raspail, Orwell, Huxley, Murray, Houellebecq, Klaus, Weigl, Keller, Kirchnik

Knihy o migraci v Evrope

Jestliže Huxley popsal možné následky kast a technologie,  Orwell všudypřítomné kontroly společnosti, Bradbury destrukci demokracie pomocí menšin a politické korektnosti, Raspail i Houellebecq jako první zachytili téměř dokonale destrukci západní civilizace řízené pocitem viny a náhradu bílé rasy imigrací z třetího světa.
Všichni velmi přesným a vizionářským způsobem varovali před budoucími problémy lidstva. To jsou romány. A pak jsou rady ještě odborně napsané knihy...

raspail-tabor-svatych
Vizionářský román TÁBOR SVATÝCH udivuje v tom, že ačkoli jej Jean Raspail napsal v roce 1973, nyní po více než čtyřiceti letech jej žijeme, a někdy slovo od slova a do takových detailů, až z toho zůstává rozum stát. Jak je to možné? Jak to všechno autor tehdy mohl vědět?
Jean Raspail. Tábor svatých. O sebevražednosti bílého slabošství a stupiditě liberálního západního světa

murray-podivna-smrt-evropy
Douglas Murray v knize
PODIVNÁ SMRT EVROPY brilantně líčí příběh masové imigrace do Evropy – její počátky v poválečném nedostatku pracovní síly, její zintenzivnění při slučování rodin a konečně humanitární ospravedlňování otevřených hranic.
Podivná smrt Evropy. Murrayho tvrdá analýza imigrace, identity a Islámu

Houellebecq-podvoleni
Michel Houellebecq napsal velmi aktuální román PODVOLENÍ o tom, jak se z Francie stane islámský stát.

Kniha byla, nejen ve Francii, okamžitě rozebrána.
Příběh se odehrává roku 2022, kdy politické strany ve volbách raději podpoří fiktivního kandidáta strany zvané Muslimské bratrství, aby se prezidentkou nestala šéfka extrémně pravicové Národní fronty Marine Le Penová.
Podvolení. Román o volbách v roce 2022. Houellebecqův bestseller reaguje na aktuální politicko-společenský stav ve Francii


Jan Keller v knize Evropské rozpory ve světle migrace reaguje na současnou migrační krizi.
Ale ta není jejím hlavním tématem. Kniha pojednává o hlubších strukturních napětích a rozporech skrytých v základech Evropské unie.
Evropské rozpory ve světle migrace podle Jana Kellera v roce 2017

Klasu_stehovani_narodu.jpg
Václav Klaus, Jiří Weigel / Stěhování národů s.r.o.
Vynikajícím způsobem napsaný manuál k pochopení současné imigrační krize nejen v Evropě.
Autoři reagují na současnou migrační krizi německé kancléřky Merkel, se kterou je konfrontován evropský kontinent pod heslem Wir Schaffen Das. Už po několika málo letech každý vidí, že Němci a jejich rudo-zeleno-oranžová koalice to absolutně nezvládla. Německo, jakožto stále fungující kolonie USA, je společensky i ekonomicky ničeno. Je jen otázka zda je to záměr, tupost politiků nebo obojí.
Stěhování národů s.r.o. Varující manuál k pochopení současné migrační krize nejen v Evropě

konec ervopy migrace kniha
Kirchnik / Konec Evropy
Přestože Kirchnik je jasný zastánce liberální demokracie a současných evropských trendů, snaží se ukázat velmi kriticky na důsledky proevropské politiky, na jakési mdlé kolektivistické hnutí vedoucí svůj světadíl do zřejmé nicoty. Realistická analýza nejnovějšího vývoje v politické mapě Evropy nakonec jednoznačně vyznívá proti Evropské Unii.
Konec Evropy. Diktátoři, demagogové a doba temna před námi